Државно првенство у атлетици

Школско првенство у атлетици одржано је 16. маја 2022. године у Краљеву.

Дејан Мојсин 4-2 освојио је 1. место у категорији ученика од 1. до 4. разреда, дисциплина вортекс.

Честитке нашем Дејану и желимо му још много златних одличја у будућности!!!

You may also like...