Футсал

Градско првенство у футсалу, за ученике основних школа, одржано је 29.10.2018. године у Пословно спортском центру ,,Пинки“ у Сремској Митровици. Ученици наше школе освојили су 2.место.

Екипу наше школе чинили су следећи ученици:

1.Вук Шуман 8-3

2.Алекса Остерман 8-1

3.Петар Лукић 7-2

4.Лазар Кузминац 7-2

5.Томислав Мишчевић 7-2

6.Митар Бисерчић 7-2

7.Михајло Ликић 8-2

8.Немања Ђорђић 8-1

You may also like...