Обавештења

Радно време школе

Школа ће у току ванредног стања радити сваког радног дана у периоду од 10.00 до 12.00 часова.

Све потребне информације можете добити на следеће бројеве телефона:

062/ 791-921 ( психолог школе )

062/ 791-928 ( секретар школе )

062/ 791-922 ( директор школе )

pepsipinki@gmail.com ( имејл-адреса психолога )

Обустава наставе

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој територији Републике Србије установе образовања и васпитања неће организовати наставу и друге активности у просторијама школе за ученике од понедељка, 16. марта 2020. године, до даљњег.

Настава за ученике биће организована на даљину, у складу са упутствима и информацијама Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Молимо родитеље, односно законске заступнике и ученике да се редовно информишу преко сајта школе и facebook странице школе, као и у контакту са одељенским старешинама, предметним наставницима и у средствима јавног информисања.

Игор Дошен

Све информације о корона вирусу можете пронаћи на следећем линкуhttps://covid19.rs/