Огласна табла

ОБАВЕШТЕЊА ЗА РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ 1-8 РАЗРЕДА

Дан примирја у Првом светском рату

У складу са Правилником о календару рада основних школа на територији АП Војводина за школску 2018/19. годину, у понедељак, 12.11.2018. године, а поводом обележавања Дана примирја у Првом светском рату (11. новембар) , наставе неће бити.

Од уторка, 13.11.2018. године, настава ће се одржавати према уобичајеном распореду часова за ученике 1-4 разреда у поподневној смени са почетком у 13.30 часова, а за ученике 5-8 разреда у преподневној смени са почетком у 8.00 часова.

Пригодне активности поводом обележавања Дана школе, за ученике 1-4 разреда ће бити реализоване у току трајања наставе (часови у трајању од 45 минута), а за ученике 5-8 разреда након наставе (часови у трајању од 35 минута). Распоред активности биће дат на огласној табли и школском сајту.

Oбавештавају се родитељи и ученици да ће се часови наставе од понедељка, 08.10.2018. године, одржавати у трајању од 45 минута у обе смене по уобичајеном распореду часова.

Дана: 28.09.2018. године

На основу Одлуке репрезентативних синдиката просвете (и УСПРС) Извршни одбор синдиката ОШ“Бошко Палковљевић-Пинки“ донео је одлуку да се током наставне недеље од понедељка, 01.10.2018. године, часови наставе и даље одржавају у трајању 30 минута у обе смене због штрајкa просветних радника.

Молимо родитеље и ученике за разумевање.

Председник синдиката

Дајана Иванковић

Дана: 21.09.2018. године

ОБАВЕШТЕЊЕ

за родитеље и ученике 1-8 разреда

На основу Одлуке репрезентативних синдиката просвете (и УСПРС) Извршни одбор синдиката ОШ“Бошко Палковљевић-Пинки“ донео је одлуку да се током наставне недеље од понедељка, 24.09.2018. године до петка 28.09.2018. године, часови наставе одржавају у трајању 30 минута у обе смене због штрајкa просветних радника.

Молимо родитеље и ученике за разумевање.

Председник синдиката

Дајана Иванковић