Такмичења

  Обавештавамо вас о најновијим резултатима које су наши ученици постигли на такмичењима општинског, окружног и међуокружног нивоа:

 

 

Резултати са окружног такмичења „Шта знаш о саобраћају“

 

Окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају“  одржано је 13.05.2017.године у Пећинцима. Ученци наше школе постигли су следеће резултате:

 

у категорији Б девојчице

Милица Ћетковић    V-2                               II место

 

у категорији Б дечаци

Петар Лукић              V-2                               I место

Тодор Шарић            V-2                               II место

 

у категорији Ц девојчице

Јована Радукић        VII-2                             I место

Милица Симић         VIII-3                            II место

 

у категорији Ц дечаци

Стефан Ђуровић       VIII-3                            I место

Срђан Томашевић    VIII-3                            II место

 

у категорији екипно

Град Сремска Митровица                           I место

 

Пласман на Републичко такмичење остварили су првопласирани ученици: Петар Лукић, Јована Радукић и  Стефан Ђуровић.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРВА ПОМОЋ

На Градском такмичењу у пружању прве помоћи екипа наше школе освојила је прво место и остварила пласман на Окружно такмичење које ће се одржати 03.06.2017. године у Петроварадину.

Чланови екипе: Јана Барјактаревић 8-3, Маја Пејановић 8-3, Миона Павловић 8-3, Тамара Царевић 8-3, Давид Перковић 8-3, Огњен Босанчић 8-1.

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА-ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

knjizevna-olimpijadaКЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

04.03.2017.године у нашој школи одржано је Општинско такмичење Књижевна олимпијада.           

У прилогу су дати резултати такмичења и тестови са решењима.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА- 7. РАЗРЕД

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА- 8. РАЗРЕД

7. разред тест                            7. разред решења

8. разред тест                            8. разред решења

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Окружно такмичење Књижевна олимпијада одржана је 01.04.2017.године у ОШ “Јован Јовановић Змај“ у Руми. Две ученице из наше школе пласирале су се на Републичко такмичење: Дуња Панић 7-2 (друго место) и Маја Карановић 7-1 (друго место).

 

6198378-Woman-gymnastic-colored-silhouettes-Vector-illustration-Stock-VectorГИМНАСТИКА

02.03.2017.године одржано је Градско такмичење у гимнастици.

Марина Бурмуџија, Ања Жунић, Анђела Ћургуз и Милица Ћетковић освојиле су прво место екипно у категорији петих и шестих разреда док су ученице Зорана Цикуша, Соња Папишта и Сара Киш освојиле друго место екипно у категорији седмих и осмих разреда.

 

 

 

image-0-02-05-de70153b14510789a3aeccec7966f2fb40f644876dd58ca9bfec5caee1752a23-Vimage-0-02-05-d93b239a77b4c0162f7990773d318adcb3a5112432f37e8da44a0f43f2bacd0a-Vimage-0-02-05-ab0403c63968c0964305467849b7c5e399b5ed0d5495b01da79a5b58d183d5f6-V

 

 

 

 

image-0-02-05-495ba4dfe863f75f227902a20ce5502f6837f1cf3628bd2c99edd2b6e060a7df-Vimage-0-02-05-37ec9acb973da02a0d2c528373869f010ca6b8aac680b1ff301ebbf75e92099c-Vimage-0-02-05-6cc835f7f85dbabcf648d6990252a2f83e13e29b146f2bf70583955ed99a022f-V

 

 

 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

На окружном такмичењу у гимнастици наши ученици постигли су следеће резултате:

ДЕВОЈЧИЦЕ ЕКИПНО (у категорији петих и шестих разреда)

 1.место  (Марина Бурмуџија, Ања Жунић, Анђела Ћургуз, Милица Ћетковић)

ДЕВОЈЧИЦЕ ПОЈЕДИНАЧНО (у категорији петих и шестих разреда)

1,место Марина Бурмуџија и 2.место Ања Жунић

image-0-02-05-ae0119ee2022d2d93a4d54fc059149048364e26d52f362364def0e3d31d26b1c-Vimage-0-02-05-bfea68260c25ad952f7cfb72f5bf862b8b7f84d48342aa6019a7b970e1e48f20-V

ДЕЧАЦИ ПОЈЕДИНАЧНО

1.место Борис Гинер

image-0-02-05-b55c58ebed2680e901ab6b0d8b5cc33307d9e748e56e2097e57d88fcbcf999da-V

 

 

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

ДЕВОЈЧИЦЕ ЕКИПНО

2.место (Марина Бурмуџија, Милица Ћетковић, Ања Жунић и Анђела Ћургуз)

ДЕВОЈЧИЦЕ ПОЈЕДИНАЧНО

1.место Марина Бурмуџија

Марина Бурмуџија и Борис Гинер пласирали су се на Републичко такмичење.

image-0-02-05-8348219ebd143de2e2a26542b6e7448a7e996abe193dfcaf874694e45f65cef2-Vimage-0-02-05-1fb8b766386ddb13601cf5caf173699d454bf7436cfb24f48bd6837346c110c7-Vimage-0-02-05-2dff5156cdd76219fefdfacca39c596a7b45544e305b2d211e30ed8a9ef4e15a-V

 

 

 

 

 

 

page_1_thumb_largeСМОТРА РЕЦИТАТОРА

02.03.2017.године у Градској библиотеци “Глигорије Возаровић“ одржана је 49.смотра рецитатора.

Ученици наше школе, Ива Тењи 3-3 разред и Душан Дупонт 4-2, пласирали су се на Зонску смотру.

 

 

20170302_09272920170302_093651(0)20170302_093347

 

 

 

 

ЗОНСКА СМОТРА

Зонска смотра рецитатора одржана је 11. и 12. марта 2017.године у Сремској Митровици.

Ученици наше школе Ива Тењи 3-3 и Душан Дупонт 4-2 пласирали су се на Покрајинску смотру рецитатора.

 

HEMIJA-21-654x435ХЕМИЈА

25.02.2017.године у нашој школи одржано је Општинско такмичење из хемије.

Дуња Панић 7-2 освојила је 1. место док су  Милош Сретеновић 7-2 и Тамара Петковић 7-2 освојили су 2. место.

 

 

imagesФИЗИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

На општинском такмичењу из физике Стефан Живанић 8-2 освојио је 2.место, док је Душан Ступар 6-2 освојио 3.место.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Стефан Живанић 8-2 освојио је 3.место.

математикаМАТЕМАТИКА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

На општинском такмичењу из математике, које је одржано 25.02.2017.године, ученик Филип Кремић 4-1 освојио је 2.место, Милица Каблар 4-2 пласман, а ученици Лука Милосављевић 3-3, Наталија Мирчета 3-3 и Ива Тењи 3-3 похвалу.

географијаГЕОГРАФИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

На општинском такмичењу из географије ученици Милош Сретеновић 7-2, Страхиња Мартиновић 7-2 и Тамара Петковић 7-1 освојили су 1.место, Кристина Лекић 7-1 освојила је 2.место, а ученица Дуња Панић 7-2  3.место.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ученици Милош Сретеновић 7-2 и Тамара Петковић 7-1 освојили су 1.место и пласман на Републичко такмичење, а ученици Кристина Лекић 7-1 и Страхиња Мартиновић 7-2 освојили су 2.место.

biologijaБИОЛОГИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Ученици Маша Радовановић 6-1 и Петар Лукић 5-2 освојили су 1.место , ученици Алекса Скорупан 5-1, Тијана Ђорђевић 7-2, Зоран Дебељак 5-2, Нађа Поповић 6-3, Александар Беломарковић 6-2, Кристина Крстић 6-1 освојили су 2.место док су ученици Митар Бисерчић 5-2, Милош Сретеновић 7-2, Анђела Добраш 7-2, Миона Павловић 8-3 и Давид Перковић 8-3 освојили 3.место.

енглескиЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Стефан Ђуровић 8-3, Сретен Миражић 8-3, Наташа Вучиновић 8-2, Миона Павловић 8-3, Исидора Орловић 8-3 и Душан Жмико 8-4 пласирали су се на окружно такмичење.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Стефан Ђуровић 8-3 освојио је 2.место, док су ученици Сретен Миражић 8-3 и Наташа Вучиновић 8-2 освојили су 3.место.

nemacki-558x395НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

25.02.2017.године одржано је Општинско такмичење из немачког језика.

Миона Павловић 8-3 и Бора Јаковљевић 8-1 освојила су 3. место.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

На окружном такмичењу ученик Бора Јаковљевић 8-1 освојио је 3.место и пласман на Републичко такмичење.

 

 

 

 

 

Скочи на траку са алаткама